Bezpieczne zakupy
  • Szyfrowane dane i transakcje
  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy
    (14 dni na zwrot towaru)
O produktach

   Kanwa z nadrukiem - symbol KG

Nadruk wykonany jest na kanwie firmy ZWIGART gęstości splotu 40 oczek na 10 cm. Wielkość nadruku podana jest w centymetrach, wokół obrazu pozostawiony jest kilkucentymetrowy margines kanwy niezbędny do oprawienia gotowego dzieła. Na najmniejszych kanwach nadrukowany jest klucz do kolorów muliny Ariadna. Pozostałe kanwy na opakowaniu posiadają klucz kolorów mulin: DMC, Anchor, Madeira oraz Ariadna oraz ich zużycie. Do każdej kanwy z nadrukiem posiadamy w ofercie gotowy komplet muliny firmy Ariadna.  Do większości kanw można również dokupić wzór liczony (graficzny).

   Wzór liczony (graficzny) – symbol WL

Kolorowy schemat wzoru rozrysowany na kartkach papieru A4 wraz z kluczem kolorów mulin firm DMC, Anchor, Madeira oraz Ariadna, przeznaczony do haftu krzyżykowego lub gobelinowego. Wielkość wzoru podana jest w krzyżykach, ponieważ rozmiar gotowego obrazu zależeć będzie od splotu użytej tkaniny (kanwy). Do każdego wzoru graficznego można dodatkowo zakupić gotowy komplet muliny firmy Ariadna oraz kanwę z nadrukowanym wzorem.

   Komplet muliny Ariadna – symbol MA

Gotowe komplety mulin dobrane są indywidualnie do każdego wzoru.  Ilość pasemek muliny wyliczona jest do kanwy gobelinowej gęstości 40 oczek na 10 cm.

 

Zarówno kanwa gobelinowa, jak i wzory graficzne posiadają w opisie 4 rodzaje mulin: DMC, Anchor, Madeira oraz Ariadna. Są to kolory proponowane przez nas, aczkolwiek zaawansowani w sztuce haftu sami dobierają barwy - tworząc w ten sposób niepowtarzalne dzieła. Tonacje poszczególnych firm różnią się między sobą, posiadają też różne ilości kolorów. Dlatego też muliny dobierane są w poszczególnych paletach - nie należy więc łączyć mulin różnych producentów.

Początkującym oraz naszym Pociechom proponujemy gotowe komplety z ramkami i muliną (Zestawy zawierają kanwę z nadrukiem 10 na 10 cm, mulinę, igłę, drewnianą ramkę przygotowaną do oprawienia obrazka oraz sztywną podkładkę do naciągnięcia kanwy. Rameczki wykonane są z drewna - można je lakierować lub bejcować - w zależności od upodobań i wystroju miejsca przeznaczenia) lub komplety z włóczką (zestawy zawierają kanwę z nadrukiem 10 na 10 cm, włóczkę akrylową oraz  igłę).

 

   Życzymy udanej zabawy

   obsługa sklepu www.kanwa.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl